Przyjaciele VTV

DR ANDRZEJ KACZOROWSKI
JEST NAJPOPULARNIEJSZYM POLSKIM HIPNOTERAPEUTĄ. AUTOR METODY IMAGOTERAPII.
JEST ABSOLWENTEM WIELU ZNANYCH OŚRODKÓW UZDRAWIANIA I LECZENIA W KRAJU I ZAGRANICĄ, GDZIE RÓWNIEŻ SZKOLI SIĘ
W INNYCH METODACH HIPNOZY I AUTOHIPNOZY ORAZ TEORII PSYCHOANALITYCZNEJ TERAPII, HIPNOZY ERIKSONOWSKIEJ, KLINICZNEJ, BIOENERGETYCZNEJ, SZCZEGÓLNIE NA BAZIE INSTYTUTU PSYCHOLOGII W MOSKWIE GDZIE OTRZYMAŁ TYTUŁ DOKTORA KANDYDATA NAUK PSYCHOLOGICZNYCH HIPNOZY KLINICZNEJ. TYTUŁ DOKTORA TEOLOGII OTRZYMAŁ NATOMIAST NA SEMINARIUM TEOLOGICZNYM W UNIWERSAL CITY TEXAS W USA. SPECJALNOŚĆ UZDRAWIANIE DUCHOWE I PRAKTYKI SPIRYTUALNE, ZAŚ TYTUŁ HIPNOLOG Z DZIEDZINY PEDAGOGIKI I SPORTU UZYSKAŁ W MOSKIEWSKIEJ SZKOLE HIPNOZY W MOSKWIE.

http://www.hypnosis.pl/pl/ strona internetowa

MARIANNA BARTKE

MISTRZ METODY THETA HEALING – TECHNIKI MEDYTACYJNEJ I DUCHOWEJ FILOZOFII, KTÓRA NIE JEST OGRANICZONA DO ŻADNEJ RELIGII LECZ AKCEPTUJĄCEJ WSZYSTKIE WIERZENIA Z ZAMYSŁEM ZBLIŻENIA SIĘ DO STWÓRCY. TO METODA TRENUJĄCA UMYSŁ, DUSZĘ ORAZ CIAŁO, KTÓRA POZWALA USUNĄĆ BLOKUJĄCE WIERZENIA (PROGRAMY) I ŻYĆ W ZDROWIU, RADOŚCI I OBFITOŚCI.

STRONA INTERNETOWA https://mariannabartke.com/

IRINA LISZCZUK
TERAPEUTA MANUALNY. TRENER ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI. PROWADZI WARSZTATY, DZIĘKI KTÓRYM MOŻNA W PROSTY SPOSÓB ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE W PRZYJEMNĄ PODRÓŻ ORAZ ODNOSIĆ RADOŚĆ Z KAŻDEGO PRZEŻYTEGO ZE SOBĄ DNIA.

STRONA INTERNETOWA http://www.irina.pl/


ANNA BEATA STANCLIK
POSIADA WIELOPOKOLENIOWY DAR JASNOWIDZENIA I MEDIUM. JEST SKUTECZNYM NUMEROLOGIEM. OCZYSZCZA I ZDEJMUJE BLOKADY ENERGETYCZNE. PRZEPROWADZIŁA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, W SETKACH DOMÓW I MIESZKAŃ, SKUTECZNE ODPROWADZENIA ENERGII I BYTÓW, MANIFESTUJĄCYCH SWOJĄ OBECNOŚCIĄ I NEGATYWNIE ODDZIAŁUJĄCYCH NA DOMOWNIKÓW.

FACEBOOK https://www.facebook.com/profile.php?id=100008159358425