PRZYJACIELE VTV

MARIANNA BARTKE

Mistrz Metody Theta Healing – techniki medytacyjnej i duchowej filozofii, która nie jest ograniczona do żadnej religii lecz akceptującej wszystkie wierzenia z zamysłem zbliżenia się do Stwórcy.
to metoda trenująca umysł, duszę oraz ciało, która pozwala usunąć blokujące wierzenia (programy) i żyć w zdrowiu, radości i obfitości. 

ANNA BEATA STANCLIK

Posiada wielopokoleniowy dar jasnowidzenia i medium. Jest skutecznym numerologiem. oczyszcza i zdejmuje blokady energetyczne. przeprowadziła na terenie całej polski, w setkach domów i mieszkań, skuteczne odprowadzenia energii i bytów, manifestujących swoją obecnością i negatywnie oddziałujących na domowników. 

IRINA LISZCZUK

TERAPEUTA MANUALNY. TRENER ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI. PROWADZI WARSZTATY, DZIĘKI KTÓRYM MOŻNA W PROSTY SPOSÓB ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE W PRZYJEMNĄ PODRÓŻ ORAZ ODNOSIĆ RADOŚĆ Z KAŻDEGO PRZEŻYTEGO ZE SOBĄ DNIA. 

dr andrzej kaczorowski

Jest najpopularniejszym polskim hipnoterapeutą. autor metody imagoterapii.
Jest absolwentem wielu znanych ośrodków uzdrawiania i leczenia w kraju i zagranicą, gdzie również szkoli się
w innych metodach hipnozy i autohipnozy oraz teorii psychoanalitycznej terapii, hipnozy eriksonowskiej, klinicznej, bioenergetycznej, szczególnie na bazie Instytutu Psychologii w Moskwie gdzie otrzymał tytuł doktora kandydata nauk psychologicznych hipnozy klinicznej. Tytuł doktora teologii otrzymał natomiast na Seminarium Teologicznym w Uniwersal City Texas w USA. Specjalność uzdrawianie duchowe i praktyki spirytualne, zaś tytuł hipnolog z dziedziny pedagogiki i sportu uzyskał w Moskiewskiej Szkole Hipnozy w Moskwie. 

Do góry